Satış Ortaklığı

afilliate resim-1

Birlikte kazanmaya ne dersin? Satış ortağımız(Afilliate) olun! Güçlerimizi birleştirelim birlikte kazanalım. Web siteniz varsa, satış ortağımız olun, reklamları sitenize yerleştirin. Sitenizden her gelen satış için tam %30 komisyon kazanın!(kdv öncesi rakamdan). Örneğin sitenizdeki bannerı tıklatarak gelen ziyaretçi 100 TL+KDV’lik bir ürün aldığında 30 TL komisyonunuz cepte!

 

DAHA BİTMEDİ! Satış ortağı olan tüm kullanıcılara özel %10 indirim kuponu tanımlanacaktır. Size özel bu satış kodu ile sizin sitenizden gelen kullanıcılar %10 indirim kazanacaklar. Böylece ürünlerimizi alacak kullanıcıları satış ortaklarımız üzerinden almaya teşvik etmiş oluyoruz. Size göndereceğimiz size özel satış kodunu sitenizde yapacağınız tanıtım yazısına eklemeniz yeterlidir. Böylece sitenizden gelen kullanıcılar %10 indirim sağlarken sizede %30 komisyon kazandıracaklar.

AVANTAJLAR BİTMEDİ! Satış ortağı olan tüm üyelerimiz aynı zamanda  flowcode.net ve kolaypic.com içinde satış ortağı yapılacaklardır. (Sitelerin altyapısı tamamlandığında).

 

affiliate-marketing-2

 

Satış ortağımız olmak için burayı tıklatarak kayıt olunuz.

Satış ortaklığı sayfanıza gitmek için burayı tıklatınız.